Global Strategic Challange 2012

O Konferencji Global Strategic Challanges 2013

 

Doroczna Konferencja programu executive mba@uw  Global Strategic Challenges 2013, która osbyła się 21 listopada 2013 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, była najważniejszym merytorycznym spotkaniem absolwentów naszego Programu. Podczas Konferencji zaprezentowane zostały najnowsze teorie, metody i narzędzia z dziedziny zarządzana oraz wyzwania stojące przed menedżerami firm. W tym roku wykład wprowadzający, zatytułowany „Paradoks Przywództwa” wygłosił prof. Krzysztof Obłój.

 

Prof. dr hab. Monika Kostera omówiła Interdyscyplinarność i humanizm w Naukach o Zarządzaniu jako wyzwaniu przyszłości. Podejście humanistyczne w zarządzaniu, nastawione na perspektywę człowieka, zyskuje ostatnimi czasy ogromną popularność i uznanie.  Istnieje wiele przyczyn kolosalnego wzrostu zainteresowania zarządzaniem humanistycznym, związanych przede wszystkich z ogólnoświatowym kryzysem gospodarczym i społecznym oraz poszukiwaniem alternatywnych idei i metod, mogących dać szansę na wypracowanie zrębów tak niezbędnego nowego zrównoważonego systemu zarządzania. Humanistyka jawi się jako interesująca alternatywa – jednocześnie świeża, jak i z przebogatymi tradycjami; pozwalająca na pochylenie się nad doświadczeniem i losem ludzkim w organizacjach.

 

W drugiej części Konferencji zapoznaliśmy się z najlepszymi projektami doradczymi wdrożonymi przez absolwentów Programu Warsaw - Illinois Executive MBA: AMUNDI, BRASTER oraz STUK PUK. Na zakończenie dr Michał Zdziarski krótko podsumował obrady, a dr Tomasz Ludwicki pożegnał uczestników i zaprosił do udziału w kolejnej Konferencji GSC 2014, która odbędzie się za rok. 

Więcej informacji nt. wygłoszonych wykładów oraz przedstawionych prezentacji można znależć (po zalogowaniu się) w Podsumowaniu Konferencji GSC 2013
.

Strefa zamknięta
e-mail:
hasło:
 
Ważne terminy:
2013-11-19
Zamknięcie rejestracji na konferencję Global Strategic Challenges


2013-11-21
Konferencja Global Strategic Challenges


Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania,
Uniwersytet Warszawski
ul. Nowy Świat 4, 00-497 Warszawa
tel.: 22 625 31 26
fax.: 22 625 31 80
e-mail: mba@uw.edu.pl
Global Strategic Challange 2012
(c) 2013 Międzynarodowe Centrum Zarządzania UW | powered by eKONGRES
Global Strategic Challange 2012
eKONGRES